Уряд Гройсмана хоче зробити дизпаливо дорожче на 1 грн за літр

benzyn2

Уряд Гройсмана хоче зробити дизпаливо дорожче на 1 грн за літр через підвищення акцизу з 95 Євро до 125,5 Євро за тисячу літрів. Це удар по селянах та по багатьом автомобілістах. Таке “покращення” передбачено законопроектом №5132 та включено в проект Держбюджету-2017, який Володимир Гройсман називає “чесним”.

Це рішення влада мотивує наближенням до норм законодавства Євросоюзу. Цікаво чи мінімальна заробітна плата в $65 та мінімальна пенсія в $50 це теж наближення до європейського законодавства? Саме такі цифри закладені урядом в проекті “чесного” Держбюджету на 2017 рік.

Я вчергове звертаюсь до уряду та Президента з вимогою змінити вектор національної економічної політики!

Ми зобов’язані зорієнтувати наші зусилля на подолання безробіття та створення нових робочих місць для українців, запровадження потужних стимулів для залучення інвестицій та масштабне стимулювання експортної експансії українських виробників, на розвиток українського виробництва та підприємництва. Це дасть можливість розширити базу оподаткування та наповнити державний бюджет без додаткового підвищення податків та зборів та витискання останніх «соків» з громадян України

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям! 

Размещено в О новостях.